Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač pro wifikartu Micronet SP906GK

Potřeboval bych pomoct.Mám Wifi kartu Micronet SP906GK V2 a nemůžu sehnat ovládače na tuto kartu. Něco jsem sehnal a zprovoznil kartu ale jede jen na 11Mb a měla by umět 54. Děkuji za pomoc

Změna nadpisu, původně Ovladač na WIFI. Změna kategorie. (anarchist)

nepoužívam AP mám je nastavené AD-HOC nebo tak nějak. používam je mezi noťasem a PC. Jako by křížený kabel u PC - PC
Na noťasu mám rychlost 54Mb/s a na PC 11Mb/s. Ale podle měříče přenáši data cca max 500Kb což je nějak pomálé.
dík

Zkoušel jsem i jiný ovladač (lepší model ale stejný čip) a stejně se to spojí jen na 11Mb.
Zajímavé je že na noťasu mě to ukazuje připojení 54Mb ale na PC vždy jen 11 Mb?????
Zkuste poradit s nastavením.