Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC "předělávka" pomoc

Zdravím mám tu to PC sestavu a chci ji "trochu" vytunit na trochu lepší hraní - hry (na práci mi to zatím stačilo a i na hry ale s omezeným nastavením) Intel core i7 2600 = 3,4Ghz
8 GB RAM DDR3 (pak vím jen to že mají něco společného s hyundai nebo co...)
Nvidia GeForce GT 545

No a hlavní otázka hned vím že grafická karta je suck tak nějakou dobrou náhradu ?
tak jsem se díval a přemýšlím o GTX 750 Ti?! A pak ještě ohledně Ram hrají v nové grafice a tak všeobecně pak nějakou velkou roli ? popřípadě koupit nějaké nové a třeba 2x lepší ?

No aby to upřesnil chci se zeptat na vhodnou grafickou kartu (do 6000 kč řekněme ale klidně dávejte jaké koliv navrhy) a pak ještě na ty Ramky... díky

Procesor:
Intel Core i7 2600 s frekvencí 3,4 GHz
8 MB L3 Cache
4 jádra, 8 threadů
Intel Turbo Boost 2 s frekvencí 3,8 GHz
Max TDP: 95 W

Operační paměť:
8 GB DDR3 1333 MHz

Čipset:
Intel H67 Express

Grafická karta:
NVIDIA GeForce GT545 se 3 GB vlastní paměti

Pevný disk:
1000 GB
7200 RPM
Rozhraní Serial ATA II

Mechanika:
DVD SuperMulti DL

Audio:
High Definition (IDT 92HD89E)

Síťová karta:
Realtek 8111E Gigabit Ethernet

Rozšiřující sloty:
1x PCI Express x16
3x PCI Express x1
1x Mini PCI

Operační systém:
Microsoft Windows 7 Professional 64bit

Zdroj:
300 W

No tu to je přesněji vypsané když tak ještě něco přesněji dodám

Dík taky za radu a chci se zeptat jak je velký rozdíl mezi tou Sapphire R9 270X DUAL-X a GTX 750 Ti (Viz. jestli to je vážně podstaný rozdíl jako že by jsem měl na 100% koupit radši tu AMD R9 a nebo jestli to jsou jen nějake patrné rozdíly)