Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S4 Vs. S4 mini

Mám dotaz ohledně toho, jestli má S4 mini stejné funkce jako normální S4...Rozdíl v ceně tam je ale o to mi tak nejde,mě se líbí že S4 mini je menší...Chtěl bych vědět jestli má S4 mini taky ty funkce jako ovládání očima nebo že se displeje nemusíte dotákat jenom stačí do 1 cm od displeje...
Dík za odpovědi moc mi na tom záleží ;-)

Ano, ale on se tu někdo časem určitě objeví. Po roce a čtvrt beru ty funkce jako nevýhodu, lidé vědí, že je telefon má a chtějí si je zkusit. Přitom v reálném světě mi je k ničemu, že se třeba video zastaví, když se podívám jinam. Často nekoukám na displej a přehrávám video. Nehledě na to, že zrovna tohle funguje jenom ve výchozím přehrávači videa.

Shrnu celkově. (Známý vlastní tento mobil v modré barvě)
Výdrž nic moc, jenom když se telefonuje a SMSkuje. Den dává sotva.
Půl roku co ho známý měl, chtěl nainstalovat jinou custom ROM z důvodů zasekávání při normálním používání.
Ty funkce stejně nefungují nebo jen když se jim zachce.

Dle mého se najdou lepší mobily v této kategorii.

On se neseká, ale reaguje zpomaleně. To je dost zásadní rozdíl, bohužel ta horší možnost.
Ale tím, že má hodně výkonu, byl prvních pár měsíců skvěle rychlý. Že je to problém jenom Samsungů bych ale netvrdil, měl jsem v ruce Nexus 5 a po roce se choval skoro stejně i když byl původně ještě o chlup rychlejší.