Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovomobile.cz ROM

Zdravím, nechtěně jsem bricknul Lenovo P780 které jsem potom uvedl do provozu tím že jsem tam nahrál EU Rom, nicméně abych nepřišel o záruku (kupoval jsem jej dnes) potřebuju rom přímo Lenovomobile.cz verzi, bohužel se mi ji nikde nedaří sehnat. Napadá mě bricknout jej znovu a odnést jim jej do servisu že se to stalo samo v noci, ale to mi na 99% neuznají. Děkuji za každou radu.

ked im to odnesies nech to preflashuju tak to urcite preflashuju (za nejaky poplatok), nemusis nic brickovat. Nepredpokladam ze by vystavovali vysledky svojej prace zadarmo na nete
P.S. a nemyslim si ani ze by si prisiel o zaruku, to je nezmysel. Zaruka plati. Akurat si sa pripravil o pridanu hodnotu ktoru ti predala ta cz firma.