Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s automatickým spouštěním Keria při startu Windows

Používám Kerio jako firewall ale nedávn mi po zapnutí pc vykočí okno že došlo k problému a jestli chci tento problém nahlásit atd Kliknu že ne , pak spustím kerio v programech a jede normálně . Čím to může být ? Proč se mi nezapne při startu pc ?

Změna nadpisu, původně jen Kerio. Pište, prosím, nadpisy výstižněji. (anarchist)

No ten co má teď je aktualizovaný a ani nebyl celý cz a už je což oceňuji bo ENG neovládám . Nmůže tu vzniknout nějaký problém že z toho mojeho Keria tu zůstanou po odinstalaci nějaké zbytky někde v pc a ten tvůj si je přivlastní a bude to to samé ?