Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkušenosti s windows 7

Z windows xp přecházím na windows 7,ale mám obavy,že se budu muset naučit jinak obsluhovat pc.Nebo se ihned vyznám,protože práce bude stejná jako u windows xp.?Děkuji všem zkušenějším za radu,jsem prakticky stále začátečník.
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

windows 7 je velmi velmi okrajovy windows, takzmer sa nepouziva. preto je o win 7 na internete velmi , velmi obtiazne zohnat akekolvek informacie. vacsinou sa informacie o win 7 daju zohnat iba na velmi temnej strane internetu. o google si v zivote uz pocul?