Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s bootováním skrze HDD v novém PC

Zdravím, včera jsem si koupil nové RAMky, základní desku a procesor. Když jsem vše zapojil tak naběhl UEFI Bios vše jsem si nastavil a dal F12 když mi začalo běhat logo windows tak se zaseklo hodilo mi to blue screen a hned se PC restartoval. Myslel jsem si jestli není něco s HDD a když jsem ho zkoušel dát do jiného pc tak v pohodě naběhl. Prosím Vás o radu. Moc děkuji Tomas.
CPU: intel core i5 4470
MB:MSI H87-G41
RAM: corssair 2x 4 GB 1600 MHz
HDD:WD 5003AZEX 500 GB

Ještě takhle: zkus vypnout UEFI a Secure Boot. Pokud jde o podobný chipset, máš jakous takous šanci, že ti systém možná (možná!) naběhne. Bude ale nestabilní a výkon půjde do kytek. Zanechmež filosofických filipik, já radím reinstalaci.

No nejedná se o podobný ani stejný chipset ta stará deska je tak 5 let stará. Takže jdu a přeinstaluji. Když tak ještě napíšu. Děkuji. T.
PS: když přeinstaluji windows tak se přeinstaluje jen C nebo i D, mám je totiž rozdělené. Byl bych rád kdyby tam data z D zůstali.