Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Systémový disk mám rozdělený na dva oddíly pro OS a data, toto je disk, na kterém mám další data a d…
o.dokoupil 08.08.2014 16:52
o.dokoupil
Zálohování je nutností! Před tím provést defragmentaci. Pak opět zálohovat. Jaký SW použiješ?
Rufus 08.08.2014 23:30
Rufus
Zálohování je nutností! Před tím provést defragmentaci. Pak opět zálohovat. Aha, ty nedefragmentuješ…
lední brtník 10.08.2014 13:02
lední brtník
U paragonu asi pracují pitomci, kteří Hard Disk Manager naučili defragmentovat pouze pro to, aby v n…
Rufus 10.08.2014 14:16
Rufus
Vždyť jsem psal, že zálohování říkáme každý něčemu jinému. Vytvářet bitovou kopii oddílu, na kterém…
karel 10.08.2014 14:21
karel
Mě by zase nenapadlo vykopírovávat soubory jeden po druhém na jiný disk, natož to někomu radit (poma…
Rufus 10.08.2014 14:31
Rufus
plácáš ohromné nesmysly. 1. nikdo tu nepsal o spojování oddílů 2. dotaz zněl, jak rozšířit oddíl (t…
touchwood 10.08.2014 16:32
touchwood
V zadání dotazu se jasně dotazuje na spojování.
Rufus 10.08.2014 21:38
Rufus
jen dement bude šachovat s třemi MFT, když tu je možnost jen tu jednu náležitě modifikovat.
touchwood 10.08.2014 22:05
touchwood
Amen poslední
albru123 10.08.2014 22:06
albru123

Mě by zase nenapadlo vykopírovávat soubory jeden po druhém na jiný disk, natož to někomu radit (pomalý proces, to ten čas radši věnovat na vytvoření té dvojí zálohy, všechny operace raději mimo úroveň jeho stávajícího OS). Z logiky věci jasně vyplývá, že když chce spojovat diskové oddíly, bude na to muset použít patřičný sofistikovaný SW. Tento SW bude umět vytvořit kopii i defragmentovat.
Nic ve zlém, ale není to porvé, kdy mi připomínáš starého řemeslníka - zedníka, ten celý život dělá jedno a to samé stále stejně a když se má přizpůsobit současnému, začne tvrdit, jak se to má dělat a že se to tak prostě dělá. Alternativní přístup je přeci fajn.
"Když dva dělají totéž, není to totéž. Starého psa novým kouskům nenaučíš".

plácáš ohromné nesmysly.

1. nikdo tu nepsal o spojování oddílů
2. dotaz zněl, jak rozšířit oddíl (tj. další dva je vhodné smazat)
3. tvé fantasmagorie o defragmentaci si zaslouží jediný komentář- je to totální nesmysl, jediná situace, kdy má smysl předem defragmentovat, je ZMENŠOVÁNÍ oddílu

Závěrem ti doporučím reagovat a hlavně radit jen tehdy, když opravdu víš jak se to dělá. Díky.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru