Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místo přechodu do režimu spánku se tablet vypne

Dobrý den,
mám problém s tabletem JXD s7800b, místo přechodu do režimu spánku se vypne, pokud ale nechám display rozsvícený, vše je OK (netrpí samovolným vypínáním). Tento problém se vyskytl po instalaci oficiálního updatu od výrobce (tablet byl již v tu chvíli rootnut, nevím zda to mohlo vadit), po instalaci toho updatu zamrznul (asi na hodinu) v download modu, tak jsem ho "restartoval natvrdo". Od té chvíle když zhasnu display tak se vypne celý tablet, vyzkoušel jsem i několik custom rom, ale problém přetrvává v každé rom. Prosím o radu a všem předem děkuji

Tu úplně původní nemám, jelikož jsem prováděl oficiální update, tak jsem ji nezálohoval a nyní ta oficiální (updatovaná) taky tablet vypíná... Ovšem ať ta či ona ROM, tak si myslím že problém bude někde jinde, když to dělá u všech. Např. o těch custom rom které jsem vyzkoušel (Exucaveira, Pombagira a RileyROM)) jsem prošel fóra a nenarazil jsem na to že by s nimi někdo měl takový problém...

Ked to vzniklo flashovanim, tak asi tam teraz neflashujes komplet vsetko to co flashoval ten oficialny update. Neviem co flashujes a jak to flashujes, ak to je cisnke tak ten tablet otrieskaj nejakemu cinanovi a kup si nieco normalne. Alebo to reklamuj. Pripadne skus znova ten oficialny update, ale s custom rom netusim jak :) (asi skus tam dat ten aktualny a znova spust update alebo co)