Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Monitor do 5 Tisíc 27´

Dobrý den mám v plánu si pořizovat monitor. Chtěl bych 27 palců ,protože sleduji hodně filmů ale hraji i hry měl by být Full HD 1920x1080. Limit je 5 tisíc. Zajímá mě jestli by se za takovou cenu nedala sehnat i nějaká televize s podobnými rozměry která by se dala zapojit i do PC a sloužila i jako monitor. Děkuji za odpovědí.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Monitor není PC sestava. (karel)

Zajimavé. Chtěl bych vidět člověka, který by to poznal. Nepoznáš ani 15ms a 1ms. Tak jako je to u mysi ci klavesnice. Nebo fps 50-60. Já měl starý monitor 15 ms, že bych na něco kliknul a já to viděl až za rok. Do 5ms je to dobré. Ale i tak to prostě nepoznáš. Kdo umí prodávat ten umí.