Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung G Mini 2 s6500D-připojoení k PC

Čaute. Mám problém s mobilem. Nevím vlastně v čem ten problém je ale když připojím mobil k jakémukoli počítači tak napíše: "Zařízení USB není rozpoznáno". Nevím co s tím zkoušel jsem stáhnou Kies který nefugoval a vubec si nevím rady. Prosím pomozte mi :(.

Děkuju.

V telefonu by mely byt nahrane ovladace, ktere se po pripojeni k PC nainstaluji, pokud ne, tak si stahni USB ovladac pro tvuj telefon z netu a nainstaluj ho rucne, potom pripoj telefon a pokud bude zarizeni USB zase nerozpoznano, tak posledni moznost je obnova telefonu do tovarniho nastaveni, kdyz nepomuze ani to, tak reklamace.

Edit: Pripojujes to doufam do zadniho USB primo z desky?