Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Paměťová karta do 300 kč - doporučení

Zdravím,

dneska mi v mobilu chcípla paměťovka Micro SDHC 8GB (nějaká noname). Tak se chci zeptat, jakou byste mi doporučili, bohužel mám finanční limit 300kč, takže nebude vadit i 16GB. Jako výběr je velký, ale chci něco co bude fungovat nějaký čas. A abych ještě dodal, používaná bude v telefonu ZTE Grand X In. Děkuji za tipy.

Mohu doporučit značku SanDisk. Např. tuto jsem nedávno kupoval do auto kamery.
http://www.alza.cz/sandisk-micro-sdhc-16gb-ultra-c lass-10-sd-adapter-d485001.htm
Naopak nemám moc dobrou zkušenost s Kingstonem. V Samsungu Wave II se mi jich vystřídalo několik a každá z nich měla problém zanzamenávat 720p video (jedno jestli to byla class 4 nebo 10). A tyto paměťovky zlobily i v auto kameře (vypadávaly snímky). Se SanDiskem žádný problém. Možná náhoda, nevím..