Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W810i

Čaute všetci...
Chcel by som nejkým spôsobom dostať do svojho telefónu (Sony--Ericsson W810i) java hry..
Mám súbory s príponou jar, ale čo ďalej nemám potuchy...poradí niekto..??

Vďaka...

kabelem,infraportem,bluetoth.....muzes si vybrat

kabel bys mel dostat k telefonu,potrebujes jen ovladace na kabel a muzes tahat.koukni na www.semania.cz tam se dozvis vice a stahnes tam vse co potrebujes.
nebo si muzes poridit ctecku pametovych karet,nahrat na kartu aplikace a nasledne je v telefonu z karty instalovat....