Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Phone-jazyk v telefonu

Zdravím lidi, mám v plánu si koupit Nokii Lumii 925 a na stránce www.dexa.cz jí mají za 6 500,- a pak jí tam mají ještě jednou, ale dražší a je u ní "čr distribuce". To znamená, že když si koupím tu za 6 500,- tak nebude v Češtině ? Přijde mi to jako blbost, protože samotné windows už jsou multi-jazykové tak proč by neměl být i WinPhone. Android jsou aspoň multi-jazykové, tak proč by nebylo i tohle. Máte s tím někdo zkušenost ?

znamená to jedno,pokial to bude telefon neurčený pre český trh,nebude naňho v CZ platiť obvyklá záruka ,ani nebude prevzatý do záručnej opravy zdarma na území CZ,budeš ho môcť reklamovať jedine u konkrétneho predajcu,alebo odosielať na vlastné náklady do opravy do servisnej siete štátu,pre ktorého trhy bol telefon pôvodne určený...windows phone je rovnako multijazyčný ako android,s tým problém nebude,problém bude jedine so zárukou a sevisom,pokial to nieje telefon určený pre český trh...