Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení tv a pc přes HDMI

Vlastním TV Pioneer pdp mxe 433 (dost stará, ale zvládá vše,co potřebuju) a chtěl bych ji propojit s mým stolním pc (tj. aby televize sloužila jako větší monitor). Nepřipojuji to přímo k televizi, protože nevlastním jiné kabely než HDMI. Televize nemá HDMI vstup, takže to musím spojit přes set-top box (arivia ferguson 102 cable mini). HDMI jsem zapojil, ale nejsem si jistý zda je to vše nebo jestli to přes ovladač zkrátka jen neumím nastavit, protože at jsem zkoušel cokoli, nic nezpůsobilo aby se obraz přepnul na HDMI. Předpokládám, že k tomu bdu potřebovat více drátů, takže bych chtěl poprosit o vaše rady :) Děkuji

to ani nepôjde,ariva má výstup do externých zariadení a anténny pass-trough,nemá vstup pre pc výstup,nedá sa použiť ako A/D/D/A prevodník,len ako prijímač televízneho satelitného signálu a niektoré verzie/revízie ako prehrávač multimédií cez usb port