Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova Bateria do Samsung Galaxy S2 I9100

Zdravim,

Rad by som si kupil novy bateriu do SGS2, pretoze po 3 rokoch, ma povodna, uz znacne obmedzenu kapacitu.

Rozhodujem sa, ci si mam kupit originalnu Samsung 1650 mAh, alebo nejaku neoriginalnu s vacsou kapacitou. Pri neorignalnej sa obavam poruchovosti a rychlejsieho znizovania kapacity.

Su moje obavy opodstatnene? Prosim poradte, ak s tym mate skusenost.

Dakujem.

Prvních několik měsíců určitě. Vydrží to více. Teď bych s 1650 vydržel tak půl dne. Omezující to není, pokud nenosíš nějaký ochranný kryt přilepený na telefonu (plastový nebo gumový). Do originálního držáku v autě se vešel, do dokovací stanice taky. Lépe se mi i drží a mám konečně trochu zakrytý foťák. Samozřejmě je mobil trochu těžší. Ale je to v pohodě váha.

Zdravím, mám tu 2000mAh už nějakou dobu a jsem spokojený. Ten kryt vůbec není omezující, on totiž vlastně ani není širší, než ten od baterie 1650mAh, jen nemá ten prolis a je celý stejně tlustý. A mám na tom i plastové pouzdro, do kterého se bez problémů vešel. Výdrž je o něco lepší, ale žádný zázrak to není.