Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s novou myší

Dobrý den. Potřebuji poradit ohledně problému s právě zakoupenou myší. Jedná se o myš typu CONNECT IT BIOHAZARD. Zakoupil jsem ji už podruhé, jelikož mi nedávno ujely při hraní nervy a myš to bohužel odnesla. Problém u téhle nové je že nefunguje jak má.. konkrétněji velmi pomalu reaguje na posun a kliknutí a kolečko také, jen v USB ve kterém mi při hraní překáží funguje jak má.. Žádoucí USB jsem se již několikrát snažil čistit, ale u téhle myši je to bez výsledku.. Stará myš reaguje na posun v tomto žádoucím USB stále dobře jenže nefungují tlačítka. Také úplně nejstarší myš funguje v tomhle USB bez problémů..

Budu rád za každou radu a předem díky. :-)
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

A není i nějaká jiná možnost? Je pravda že nad tímhle už uvažuji.. Ale co v případě že pak koupím jinou a stane se to samé?.. Nemůže být problém v tom USB? I přes to že jiná myš (sice s méně tlačítky) v tom funguje v pohodě..