Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový pc-komponenty

Dobrý.Tento mesiac si budem kupovať nový pc no nejak sa neviem rozhodnúť aké komponenty použijem.Preto by som Vás chcel poprosiť aby ste mi niečo navrhli.Pc by mal slúžiť hlavne na hry a ich streamovanie/točenie.Môj rozpočet je cca 700€(20000kč).Potrebujem prakticky všetky komponenty okrem zdroja ten mám doma(skoro nový Corsair 750w),windows mám tiež.K pc budú pripojené 2 monitory(jeden full hd a druhý 1600x900)Procesor preferujem intel,grafiku nechám na Vás(Nvidia má shadowplay ktorý by sa mohol hodiť pri točení no zase Amd ma lepší pomer cena/výkon). Za odpovede vopred ďakujem

Tak dik ze si mi poslal link na tému kde sa nič nevyriešilo iba tam boli dve návrhy (jeden intel a druhy amd)okolo ktorých bola debata pretože nie každému (vrátane mňa) sa amd nepáči a v návrhu s intelom chýbali nejaké veci ako chladič atď...ale aj tak ďakujem pretože si ako jediný mal snahu aspoň niečo napísať :)