Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestaveni PC

Dobrý den lidi , potřeboval bych poradít se sestavou , vlastním NTB viz. odkaz (http://www.alza.cz/packard-bell-easynote-tsx66-hr- 687cz-hnedy-d258269.htm#alternativy) NTB mam vicemeně na hry, Rozjedu na tom Battlefield 3 na 1366x768 a středí detaily , kvalita hraní mi stačí nemusim to mit zrovna na ultra , po delší době hraní ale už se hra trošku kouše ,měříl sem přes speedfan a graficka karta ma cca 75C a každe jadro procesoru ma cca 72C , chtěl bych tento NTB přenechat přítelkyni a oživit svoje stare stolní PC , vlastnim skřin (http://www.asbis.cz/img-click.asp?attid=79478&titl e=modecom-case-debut-silver-black-atx-xusb-w-ops-w -ofan-cd-cover) a zdroj (http://www.abacus.cz/zdroj-coolermaster-extreme-se ries-500w-atx12v-v2-01-pas-pfc-20dba_d1017398.html )a ještě mam maly HDD 320GB (Samsung HD320KJ a měl jsem to napojene na Sata II, jinač vše mam na Externích HDD , šlo by něco stoho použít? muj požadavek by byl PC podobnemu NTB ktere jsem už zminil akurat o 20-30% vykonejší aby BF3 a hry graficky naročne BF3 utahlo To hrat na Ultra detaily , ještě bych jsi představoval sestavu s Procesorem AMD , a nějakou lepší zakladni deskou k případnemu pozdějšímu Upgradu , to bude asi vše:D děuji za pozornost a případne odpovědi :))

oka skusim to jinak , Chcu PC ktere by bylo teda o těch 20-30% vykonejší jak moje je moje už zminěne NTB aby rozjelo plynule už zminěnou hru a jim podobne , chcu to bez monitoru a s HDD 500gb a v cenne třeba 17k stačilo by to na takovou sestavu , ktera by splnovala moje zminene naroky:)

Dobrej odkaz , myslim že problem je vyřešeny , akurat mam ještě jeden dotaz , kdybych jsi to chtěl sestavit doma sam , je to naročne? stačí to nějak pospojovat podle navodu že to zvladne i lajk , nebo se třeba musi každy komponent nastavovat v biosu