Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný monitor

Dobrý den,

Mohl, bych Vás požádat o nějaké tipy na levný monitor, ale zároveň žádnej "šunt" ?.
Byl, bych rád za 24"-27".
Nejlépe do tří-čtyř tisíc.

Děkuji za rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Monitor není PC sestava. (karel)

Taky něco takového já tam myslím mám LG v monitoru. By mě zajímalo co mám v TV Philips.
Jinak musím říct, že jsem viděl zapnutej tv LG smart za 40000Kč a obraz perfektní asi z blu raye.
Brácha má LG FullHD 102 k tomu LG přehrávač blu ray, pouštěl mě z placky Avatar kvalita užasná proti mému
Avataru v mkv.