Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký procesor ?

Dobrý den, rozhodl jsem se že si pořídím nový procesor, po pár recenzích jsem došel k závěru, chci INTEL. Jenže nevím jaký typ. Nejspíš i5. Cenová hranice 5.500,-. Za každý příspěvek s radou a názorem budu rád. Děkuji

Dobrý den, rozhodl jsem se, že si pořídím nové auto. Po pár recenzích jsem došel k závěru, že chci Audi. Jenže nevím jaký typ. Nejspíš A4. Cenová hranice je 55.000.- Za každý příspěvek s radou a názorem budu rád. Děkuji PS. interiér, vybavení a celková spotřeba je mi u prd***. Výborný popis.