Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit mobil

Dobrý den,
měl jsem velké problémy s výkonem u mého mobilu Samsung Galaxy S Advanced a tak jsem zkusil poupravit build.prop v systémové složce podle návodu na internetu a můj mobil to nějak "nezkousnul". Když ho chci zapnout, spustí se základní nápis (jméno toho mobilu) a poté černá obrazovka a nic víc. Zkusil jsem ten "trojhmat" a vymazat data a cache, ale bohužel po restartování se mobil nechce dostat zpátky do továrního nastavení. Mohli byste mi prosím poradit, jak to vyřešit bez toho, abych ten mobil dal do servisu? Potřeboval bych ho co nejdříve používat. A ano - nebudu už na něm nic měnit, pokud bude fungovat :D

Děkuji za odpovědi, Martin

Stáhnul jsem si nějaký ten systém i odin... podle nějakého návodu mám otevřít ten systém v tom odinu, ale nedá se to.. není tam žádný soubor, kterým bych to mohl otevřít... uvnitř jsou akorát složky jako data, meta-inf, system a updates.. nevíte jak to vložit do toho mobilu, prosím? Docela nutně bych ho na zítřek potřeboval :/ Děkuji za odpověďi..