Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychle vybijanie baterky na smartfone

zdravim.. uz asi 4 dni pozorujem velmi nadmerne vybijanie baterie na mojom smartfone Samsung Galaxy S3... predtym mi bateria pri takmernej necinnosti vydrzala aj 4-5 dni a teraz ani nie jeden den ... pricinou su ,,sluzby spolocnosti google" toto mi spotrebuva velke % vydrze ... ak ich dam zastavit tak za par sekund sa spustia znova.. nikde som riesenie tohto problemu nenasiel ale zistil som ze uz viac ludi malo tento problem.. dakujem za pomoc

vsetky nepotrebne aplikacie som vymazal.. ani 12 hodin mi bateria nevydrzi.. ak tie sluzby spolocnosti google vypnem alebo zakazem za chvilu sa spustia znova.. v programoch ako titanium backup nemam ani poňatia ako to tam zamrazim pretoze tam ,,sluzby spolocnosti google" nemozem najst