Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Zdravím, na czc jsem si složil svůj PC, ale pořád nevím zda nechat intel nebo vzít amd procesor. Hledal jsem různě i tady a někdo píše že je to jen o značce někdo zase, že je lepší Intel (AMD). Abych řekl pravdu nejsem z toho moc moudrý. Takže za 1. jestli by mi někdo dokázal říct zda tato sestava spolu bude fungovat. 2. Ponechat procesor nebo vzít jiný ? 3. Case má mít prostupy na vodní chlazení, tak jestli teda si připlatit a dát ho tam.

Můj seznam - http://www.czc.cz/3hdcvi8e6cj4qb54m1qhoronf7/sezna m

Finanční limit je něco okolo 23-25 k

PC by měl být převážně na hry

OS - vlastní

Pc sestaví czc

Monitor mám vlastní a rozlíšení je 1920x1080

Díky za odpovědi, s tim vodním chlazením jsem se ptal jestli by tam mělo být né že si ho přeji :D. S tím chlazením na grafice bych taky nesouhlasil kamarád má horší kartu, ale se stejnym chlazenim a nemůže si stěžovat. a Co s tim procesorem ? Proč tam dávat Xeon a ne Intel Core i5-4670K ?

Z toho seznamu bych použil tak tu grafiku, mechaniku, disk (a musel bych se přemlouvat) a procesor.
4670 lze taktovat na MSI B85, asi to ale není nejlepší nápad.
Vodní chlazení by ti tady bylo k ničemu.
RAM s 1.65V, taky nevhodné.
Zdroj, bedna a chladič taky žádný zázrak. Návrhů je na poradně dost, zkus se podívat.