Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC sestava do cca 20 000 Kč

Ahojda lidi prosímvás dokázal by mi někdo udělat pro brácho nějakou relativně kvalitní herní PC sestavu aby to zvládnu prostě dnešní hry v pořádnej kvalitě. Vím že za 20 000 herní superbombu nikdo neudělá.

Jednalo by se čistě jen o PC bez klávesnice , myši , monitoru , OS atd atd

Předem děkuji za návrhy.

P.S. PC sestavu by potřeboval i sestavit.

Děkuji vám.

Vypadá to docela parádně jen jsem zapomněl dodat, že mechaniku taky napotřebuju má DVD+/-RW interní takřka novou a BR vypalovačku. Ale jinak sestava vypadá docela parádně na dnešní hry a to i grafika Sapphire R9 280X, jen na ní zkouknu nějakej Bench test jelikož na tu jsem vůbec nemyslel a je to možná moje chyba.

Takže AMD se drží bez jakýchokoliv problémů nebo nečeho okolo ? Protože známej měl kdysi AMD už nevím co to bylo nějaké x2 nebo tak nějak je to pár let už a asi 3x ho musel reklamovat že mu něco odešlo co bohužel nevím, ale reklamaci mu vždy uznaly, takže proto jsem spíš fanda na Intel ale je to spíš kus od kusu no člověk může narazit na nějaký vadný kus a nemusí že s tím se může setkat kdokoli

Bohužel se to stát může, ale řekl bych že je to tak 1 z 1 000 000 řekněme. Jestli taktoval nebo ne to bych kecal jelikož to nevím, ale vim že mu to odešlo a pokud se nepletu tak měl sestavu od CZC nebo nějaké takové známější firmy jelikož reklamace probíhali relativně rychle. Ale to je celkem jedno hodim mu na mail oba návrhy moc za ně děkuju.