Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8.1 - provádění změn

Zdravím,

dnes jsem se rozhodl pro aktualizaci systému na win 8.1.Ve storu jsem klikl na stáhnout a vše se stahovalo, potom se ve storu u win 8.1 psaly kontroly kompatibility, provádění změn apod. Teď ale je zhruba 30 min je ve storu na stránce stahování win 8.1 stahování zastaveno na kroku "Provádění změn", celkem 64%. Nemáte někdo zkušenosti, jestli to takto trvá? Nerad bych, aby se instalace, tedy stahování zaseklo.

Díky.

Nikdo se s tím nesetkal? Stále je na 64% a stejný krok. Když jsem se podíval do windows update a chtěl jsem zaktualizovat něco, tak to psalo, že došlo k chybě, protože se instaluje jiná aktualizace (zřejmě tento win 8.1), ale za tu dobu neviídm žádný posun.