Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze dostat data ze zálohy iTunes u iPhone 5 ?

Dobrý den, mám šanci získat ze zálohy mého telefonu iPhone 5 z iTunes v mém počítači, který má stále ještě Windows XP, v jakémkoliv formátu kontakty a poznámky ? Bohužel se mi nepodařilo ani po odinstalování a znovu nainstalování iTunes data do mobilu obnovit, v backup vidím aplikace, ale již nic dalšího a bohužel iPhone je koupeny přes mob. operátora, takže mi na podpoře Apple nemohou pomoci, musela bych mít mobil zakoupený přímo od jejich autorizovaných prodejců v iStore apod.
Nic jiného nepotřebuji, ale kontakty a poznámky jsou pro mě velice důležité.
Předem děkuji za radu, pokud to vůbec lze.
Gabriela

pokial bolo itunes reinštalované,tak už nie,itunes to šifruje v pc,aby sa k tomu nedostal nepovolaný človek,takže pokial to po reinštalácii itunes nejde späť,tak je to stratené definitívne,rozšifrovať to vie tá verzia/inštalácia,ktorá tú zálohu vytvorila,ak vôbec boli do zálohy zvolené aj poznámky a kontakty,nie iba aplikácie a multimediálne súbory....