Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vir v pc

Od tý doby co sem stáhnul ten divnej soubor se dějou s mím pc divný věci.Opera se načítá dobu protože když ji spustim vidím modrou obrazovku.Lagy v counter strike 1.6 nehorázné a to i v dalších hrách.Stahování 100kb/s (dřív sem měl 600kb/s není to žádná sláva ale aspon něco).Nějaký rady? Jinak dodám ten ruskej soubor sem neotevřel ale myslim že to nějakej vliv muselo mít.

Skus aspon superantispyware a MBAM spustit v nudzovom rezime Win, ked si nevies zanalyzovat log hijackthis apod. Inac betonova istota je cista instalacia WIn a ovladacov, ale vzhladom na to ze tam urcite budes instalovat nejake zavirene warezy tak by to bola asi len zbytocna robota.