Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Placaté reproduktory

Sháním nějaké ultratenké reproduktory, které bych chtěl mít položeny na nábytku, aby nebyly vidět. SW k nim už mám. Stačí mi 2 ks, něco ve střední třídě.

Díky za případný tip.

Tvarově něco takového, ale z těch fotek si nejsem jist, zda podstavce reproduktorů půjdou odstranit, abych je mohl položit naležato.

P.S. Teď jsem si přečetl, že ty Trusty mají možnost stojánky odpojit.

Dík za tip.