Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký by jste mi doporučili mobilní telefon

Dobrý den mam v planu si pořídit mobilní telefon Dotykový displej cca od 3000 do 4700Kč.
Na mobilu budu hrát málo kdy a max tam budu mít 2 hry.Budu ho mit hlavně na hovory,sms,Facebook,youtube a internet
CHtěl bych naky který se mi nebude sekat.
A hlavně aby měl dobrý fotak

Parametry výběru - RAM 2048 MB, display 4-5 palců, vnitřní paměť 16GB foťák 8 pix, procesor 4 jádra. Na značce až tak nezáleží,ale dobře uděláte když vyloučíte Samsung, neznámou Čínu nemaje u nás podporu. OS asi Android, má zatím nějvětší podporu softwaru. Jablko asi taky ne.