Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak obejít tlačítko v rozevíracím seznamu ?

Jak v tomto kódu obejít tlačítko GO ? Abych jenom zajel na položku a po kliknutí na ní se mi otevřel odkaz.Pomůže mi někdo ? Díky moc

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<title>Nová stránka 3</title>
</head>
<body>

      <P>&nbsp;</P>
      <FORM name=nameform method=post>
		<p><FONT face="Times New Roman" color=#9933cc
      size=2><SELECT
      style="BORDER-RIGHT: outset; BORDER-TOP: outset; FONT-SIZE: 12px; BACKGROUND: #cc99ff; BORDER-LEFT: outset; COLOR: #0066ff; BORDER-BOTTOM: outset; FONT-FAMILY: Times New Roman"
      size=1 name=menu> <OPTION selected
        target="_blank">Portály</OPTION>
        <OPTION value=www.seznam.cz>Seznam</OPTION>
        <OPTION value=www.atlas.cz>Atlas</OPTION>
        </SELECT>
        <INPUT style="FONT-SIZE: 12px; BACKGROUND: #cc99ff; COLOR: #0066ff; FONT-FAMILY: Times New Roman" onclick="location =&#13;&#10;document.nameform.menu.options&#13;&#10;[document.nameform.menu.selectedIndex].value;" type=button value=Go name=button><br>
		</FONT>

<SELECT
      style="BORDER-RIGHT: outset; BORDER-TOP: outset; FONT-SIZE: 12px; BACKGROUND: #cc99ff; BORDER-LEFT: outset; COLOR: #0066ff; BORDER-BOTTOM: outset; FONT-FAMILY: Times New Roman"
      size=1 name=menu1> <OPTION selected
        target="_blank">Portály</OPTION>
        <OPTION value=www.seznam.cz>Seznam</OPTION>
        <OPTION value=www.atlas.cz>Atlas</OPTION>
        </SELECT>
        <INPUT style="FONT-SIZE: 12px; BACKGROUND: #cc99ff; COLOR: #0066ff; FONT-FAMILY: Times New Roman" onclick="location =&#13;&#10;document.nameform.menu1.options&#13;&#10;[document.nameform.menu1.selectedIndex].value;" type=button value=Go name=button></FONT></p>

</FORM>

doplnený tag code (los)

dobře,už to funguje,díky moc.Ještě bych se zeptal jak docílím aby se mi odkazy zobrazovaly v pravém rámu.Nějak nemohu dát dohromaty ten target

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Language" content="cs">
<meta http-equiv="content-type" content="text/html;charset=iso-8859-2">
<title>Sel ect způsobí přechod na jinou stránku</title>
</head>

<body bgcolor="#004040">

<p>
<select onchange="location.href=this.options[this.selected Index].value" size="1" name="Volba1" style="width: 106; height: 19; padding: 0; position:absolute; left:3; font-size:8pt; font-family:Microsoft Sans Serif; background-color:#FFFF99">
<option>Cestování</opt ion>
<option value="index.htm">MHD Praha</option>
<option value="article.asp">MHD Plzeň</option>
<option value="ConnForm.asp">Spojení vlakem</option>
<option value="ConnForm.asp">Spojení autobusem</option>
<option value="ConnForm.asp">Vlak + autobus</option>
<option value="index.php">Poloha vlaku</option>
</select><br>

</body>

</html>

index je tady:
<html>

<head>
<title>index</title>

</head>

<fra meset cols="150,*">
<frame name="obsah" src="menu.htm" scrolling="auto">
<frame name="right" src="pravastranka.htm">
<noframes>
<body>

<p>N a tÚto strßnce jsou pou×ity rßmce, prohlÝ×eŔ je vÜak nepodporuje.</p>

</body>
</noframes>
</frameset >

</html>

V menu.htm uprav řádek, na kterém je Select:

<select onchange="parent.frames['right'].location.href=this.options[this.selectedIndex].value" size="1" name="Volba1" style="width: 106; height: 19; padding: 0; position:absolute; left:3; font-size:8pt; font-family:Microsoft Sans Serif; background-color:#FFFF99">

Ale otevírání cízích stránek v rámu nebude fungovat u všech, některé mají ochranu.