Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem občasný pád systému po startu

Dobrý den, mám takový problém že občas(cca cyklus 10 dní) po spuštění systému, kdy chci zadat heslo se mi systém zasekne a oběví se modrá smrt. Dnes mi to udělalo zase, tak jsem se rozhodl to nějak řešit. V googlu jsem našel pár příspěvků na toto téma ale nebyly mi nijak užitečné. Děkuji za případnou pomoc.

V PC mám Windows 8.1

Screen problému: s1.postimg.org

- Presnē tak, vypadá ta konflikt RAM, más li dvē, tak zkus jednu, jestli problém zústává, následovnē druhou.
+ RAM test viz. vyse.
- Jeli na vinnē RAM, tak pak stačí zakoupit novou.
( problém muze také pocházet z pagefile.sys a s velkou virtuální pamētí)

- Muzes li a vērím ze ano, tak sem dej Screen nastavení BIOSu kde más doufám vse ohlednē OClocking jak CPU tak RAM vyplé.
- Jestli más v BIOS profily jako MAX power atd. Tak ho Zkus na LOW profil.
- Ten BIOS muzes zkusit také reinstalovat na Défault LOAD.
(Prvnē ale udēlej ten test RAMek)

Tak včera věčer mi to udělalo zase, hned poté jsem vyndal a zase dal zpátky ramky a dal bios do výchozího nastavení. Jestli mi to udělá zase tak jedině pak reinstalace windows a pak už jen reklamace. Děkuji vám všem co jste mi radili.

Dobrý den, tak už sem tu zase :/ snažím se reinstalovat ten windows ale poté co nabootuju z DVD se mi ukáže chyba 0x00000e9. Normálně mi to lze nainstalovat poté co vypnu počítač a zase ho zapnu(místo restartování). Tak se chci zeptat zda to s mým problémem může souviset nebo popř. jestli je to teda dostatečný důvod k reklamaci pc sestavy. Děkuji.

Instalačka se spustila až na několikátý pokus(DVD je ale v pořádku protože jsem ho zkoušel na jiném pc), disk mám HDD WD Blue 1TB a mechaniku Samsung SH-224DB. Chci se ještě zeptat zda potřebuji Intel Management Engine , Intel Smart Connect Technology nebo Intel Rapid Start Technology Driver. Jeden z vašich kolegů mi tu kdysi říkal něco o tom že pokuď nemám raid tak něco z toho nepotřebuji.