Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střihová karta AVerMedia LGP LITE GL310 - problém s ovladačem

Dobrý den,
zakoupil jsem si tuto střihovou kartu a mám problémy ji rozchodit. Postupoval jsem podle přiloženého návodu, bez zjevných výsledků. Jeho kroky zní takhle:

Krok 1:LED indikátor se rozsvítí modře jakmile je zařízení připraveno.

- Střihovou kartu jsem zapojil. Modře bliká ve směru hodinových ručiček a to znamená podle návodu načítání.

- Nabídla se poté instalace ovladače Aver_C835_USB. Nenainstaloval se. I při opakovaných pokusech:

image.png

image_1.png

Krok 2: Při zapojení zařízení postupujte podle diagramu níže.

- Zapojil jsem a zkusil nainstalovat ovladače znova. Nic.

Krok 3: Ze stránky gamerzone.avermedia.com stáhněte nejnovější verzi ovladačů a aplikace RECental.

- stáhl jsem si firmware ze stránek. Teď to při zapojení střihové karty a pokusu při instalaci firmware se objeví okénko (obrázek číslo 1) nebo velmi rychle problikne jiné okénko (obrázek číslo 2).

Bez_n_zvugf.png

Bez_n_zvu.png

Operační systém mám Win7 Home Premium

hfghg.png

Psal jsem problém i jinde, tam mi nedokázali poradit.

Zkusil jsem střihovou kartu zapojit i do mého notebooku s Win7. Stejný problém! Je to na reklamaci?

odkial si čo sťahoval ? na ofiiciálnej popdpopre produktu je firmware až skoro na na poslednom mieste pod užívatelskými príručkami v pdf,aplikácia a ovládače pre win a capture lite/portable /LGP sú úplne na prvom mieste,za nimi následuje podpora pre Mac a stream LGP engine pre win.....pokial máš problémy rozoznať písmená,ťažko ďalej pomôcť.....

Přiznávám, že jsem se špatně vyjádřil. Zkusím problém lépe popsat. Můžu samozřejmě stáhnout další soubory. Dokonce i ty drivery. Jenže je u nich jasnou červenou barvou napsáno, že je potřeba napřed aktualizovat firmware. No a to mi nejde. Zkusil jsem stáhnout i ty drivery. Nechtěly se však extrahovat.

Presne tento problém mám aj ja. Mne napríklad tento problém nastal po prechode na novú dosku, procesor, pamäte a 64-bit win7.

Predtým mi to šlo na 32-bit win7. Je možné, že sa to asi nevie druhý krát nainštalovať, ale to je blbosť. Navyše LGP Lite chce ovládač Aver_C835_USB a na stránkach majú ovladac GL310..

Ale počul som, že vraj sa to nevie na 64-bit win rozbehnúť..

Zaujímalo y ma ako si to poriešil..