Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba v načítání win

Ahoj mám osmičky a nedávno házely kernel chybu,úplný reinstal pomohl a ted zapnu notebook a aktualizace dobrý a pak to hodilo chybu 0xc0000185 ze prej potřeba obnovy, nemám ani CD sní USB, tudíž cesta tudy nevede. Nevím jak spustit bod obnovení. A ta obrazovka ještě doporučuje UEFI a ještě něco. Jediné UEFI šlo. Pak se po minutě obrazovka vypne. Ted se to bylo asi 6 a když se to zapne dlouho se načítá logo a pak asi po 2min problikne ta modra obrazovka a nic. V pondělí budu volat na reklamaci pokud se to nevyřeší. Nejhorší. Je ze mam i v prdeli PC takže nemuzu ani nic vypalovat atd...
Moc prosím o pomoc a předem za cokoliv moc dekuju

Ve win 8 to jde úplně v pohode je to už v nich nepotřebují CD právě. Použila sem ten factory deset. Ted to nejde má kam a nic pak zase na chvíli ku vyskočí ta modra obrazovka ani to nrpostrehnes a pak nic. Nic nejde. Už jsem zoufalá a az tam budu volat tak si vyslechnou. Protože tohle už je nekolikstej problem