Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem červi

Pomůže mi nějaký z těchto programů najít a zneškodnit počítačové červi? antivir Avast!home, Spyboot S&d, Winsdows Live OneCare Safety scaner, nebo nástroj na odstranění škodlivého softvaru.

spybot S&D jednoznacne pomoze vycistit PC, ale je vhodne ho kombinovat s dalsimi antispywaremi ako napr. Ad-ware. ak ide o konkretneho cerva, napis jeho nazov, lahsie sa bude pomahat pri rieseni konkretneho problemu. vseobecne pouzivaj aspon tieto dva spybot a ad-ware.