Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor 5,5K

Dobrý den. Potřebuji poradit s monitorem do 5,5K. Monitor bude převážně na hry a filmy. Úhlopříčka by měla být 24´- 27´. Rád bych nějaký s tenkým okrajem. Prosím o rady a tipy k výběru. Předem děkuji.

Já na design nekoukám, nicméně ty monitory od DELL mají o rok delší záruku a podporují i DisplayPort.
U prvního je navíc přibale DisplyPort kabel a u druhého zas DVI kabel, zatímco u toho LG bude určitě jen analogový VGA kabel.