Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spatna baterka?

Cau chci se zeptat ale nevim jestli nekdo bude vedet...a i tak jsem si na 99% jisty ze je to baterii

Posledni dobou(tyden) se moje HTC One X zacina zahrivat a prehrivat kdyz ho nabijim a zaroven na nem neco delam
Kdyz ho nabiju a vypojim tak jde baterka vybit "beznym koukanim na net" za cca 2 a 1/2 hodiny

ale kdyz s nim nic nedelam(pres noc atd) baterka vydrzi na danem procentu klidne i 10 hodiny....

Tak se chci zeptat myslite ze je baterka v haji ze uz neni tak "vykonna" aby zvladala poradne mobil pri zatezi?

2 roky je dost, ubytek kapacity jiz bude znatelny, dale neni znamo jake aplikace pouzivas, co ti bezi na pozadi nebo treba saha na pristup k netu, take kvalita signalu mobilniho operatora se dost podili na odcerpavani energie, to vse spolecne se starim baterie ma pochopitelne vliv na celkovou vydrz na jedno nabiti. Zkusil bych obnovu tovarniho nastaveni a pote porovnat. V nastaveni telefonu je polozka "vyuziti baterie" tam se podivej a zjistis co a kolik ti sosa. Investice do nove bude rozumna volba.
Edit: nejaka diskuse ohledne vydrze One X.

Ahoj.
Jo tovarni nastaveni jsem uz udelal a koukam ze nejvic baterie zere to co pouzivam(Dolphin prohlizec)

Prave taky mam pocit ze baterka uz bude dost smutna...ale kdyz s telefonem nic nedelam tak OK..pres no zustane na 100%
Signal bude dobry jsem v Praze a pouzivam jen GSM(EDGE)

Jinak jedna takova zvlastni vec....stahnul jsem si nejaky battery monitor a ten ukazuje ze nejvice zere baterii nejaky Panasonic 3 axis sensor a pak nejaky CM3602 light sensor...
Coz se mi zda divne pac u vyuziti baterie je OS android skoro na nule...a pricitam to tedy spatne baterii...hlavne tyto 2 "kousky" zerou jen kdyz je mobil zapnuty.
Zadna aplikace to nevyuziva

Uvidim jak dopadne po cca par dnech pouzivani te aplikace...ale nevim je pravda ze kdyz neco delam(net,youtube,hrani Pokemonu-v praci je nuda :D ) tak jde baterka dolu vazne rychle...

viz. jezevec, doplnim jen, ze hodne zavisi na pouzivani smartphonu, pokud dva roky nabijis den co den, tak baterka muze byt na kraji svych sil. ;-) Bude potreba vymenit.

Pote obnove tovarniho nastaveni jsi to zkousel jeste pred instalaci aplikaci? Nektere aplikace hodne vytezujou, napriklad Outlook od MS a pritom se to aspon u me vubec v statistice vyuziti baterie neprojevilo, ale po vypnuti Outlooku najednou spotreba energie klesa 2x min. Taky bych doporucil na zkousku vypnout synchronizaci, jestli se to nezlepsi. Jinak pouzivam na svem rootnutem founu aplikaci ES Task Manager pres kterou mam vypnuto nacitani hodne aplikaci po startu systemu i nekterych systemovych a hodne se mi vydrz zlepsila, ale je potreba ten root.

Zkousel.

Prave ze mam pocit ze baterka uz asi odchazi do kremikoveho nebe...pac je to tak 14 dni max co takhle blbne a tovarni nastaveni nepemohlo(tudiz to nebyla 3rd aplikace)
Je ale mozne ze nejaky system taha hodne baterku...zkusim ten task manager alespon co to dela...
I tak budu nucen koupit novou baterku...

Jeste mne napadlo telefon "zere" procenta klidne i po 10...muze to byt priznak spatne baterky?