Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPS Evolve

Zdravím,
potřeboval bych velikou pomoc. Můj mobil Evolve FX520, mě prostě na GPS nezaměří. Měl jsem to na volném prostranství spuštěné přes hodinu a nechytlo mi to ani jeden satelit. :( Může být chyba v SW, nebo je to HW chyba? A poté bych se chtěl zeptat na A-GPS a GPS EPO (viz. XXD )

Děkuji moc

Tak ať funguje. Já od nich mám (měl?) outdoorovou kameru, nechápal jsem, proč na ně lidi nadávají, protože za tu cenu plnila přesně moje požadavky. Přivezl jsem ji k jezeru, že budu jako vždy natáčet, kamera šla zapnout, vypnout a nic dalšího. Odmítala natáčet. Naprosto bez varování, ze dne na den. Teď je na reklamaci.

Na jakych a kolika aplikacich jsi to zkousel? Doporucil bych GPS Status a Locus. Ten GPS Status zkusit venku i nekolikrat, pokud nezameri do 15 minut, tak ho vypnout a spustit znovu, pokud to opakovane zadny signal nezobrazi, je treba cekat na signal aspon tech 15 minut, tak je to hardwarova chyba a jak uz tu napsal kolega u te znacky je naprosto normalni, ze polovina veci nefunguje.