Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem frekvence operační paměti

Zdravím poradnu.
Loni na podzim jsem si pořídil nové PC - zákl. deska MSI 915GVM3-V, Intel Celeron 331 2,66 GHz, 512 MB Ram DDR 2 533 MHz, 160 G HDD, integrovaná grafika. Na mé většinou kancelářské použití bohatě stačí a hry nehraji.
A teď k dotazu. Při různém zkoumání hardweru jsem zjistil v programu CPU-Z frekvenci RAM pouze 199 MHz, poměr FSB:DRAM 2:3 a další hodnoty 4, 4, 4, 12. Je to v pořádku nebo je něco špatně? Ramky jsou podle nálepky na ní DDR 2, 533 Mhz a podle faktury taky. Chápu něco špatně?
Dík za vysvětlení
Jindra

RAM ti ide teda na DDR400, nie na 533. To moze byt OK ak by ten CPU mal prilis nizku FSB, niekedy nie su mozne vsetky kombinacie FSB a frekvencii RAMky, ak je prilis pomale FSB, ale vid navod k doske.
Ak je to na kancelarske pouzitie tak sa tym nemusis zaoberat.