Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalácia windowsu vista do notebooku

"Nejaké" ovládače pre základné fungovanie OS si Windows nainštaluje sám.

alebo ich musi dodatočne najst a nainštalovat .
musíš si ich stiahnúť zo stránky výrobcu ntb !

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny