Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Root pro Nexus7 2012

Dobrý den,
Chtěl bych si "rootnout" tablet (Asus Nexus 7 2012)(android 4.4.4), ale všechny návody které jsem hledal byly buď nesrozumitelné (pro mě) nebo byly příšerně zdlouhavé a pak pro stažení stejně byla potřeba splnit tzv. "offer"
Neví někdo jak to udělat jednoduše přes nějakou aplikaci buď přímo v tabletu, a nebo tedy přes PC, ale srozumitelný návod a co musí být splňeno.
Našel jsem že musí být aktivní ladění přes USB a min 50% baterie.

Byl bych moc vděčný kdyby se tu našel někdo kdo ví jak na to a opravdu se mi to podle jeho návodu povede. :)
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Tak jsem to zkusil podle návodu na svět androida, výše. A podařilo se mi spojit zařízení a dostat se do bootloaderu ale nějak mi nejde vytvořit backup, pro zálohu a aby se pak mohl celý tablet resetovat jak je to tam napsané.
Pak když sem zkusil Root, tak se mi to po chvilce všechno naběhlo a nakonec to napsalo že Root proběhl úspěšně, ale v zařízení to stále píše že není Rootlé, a checker má stejný názor.