Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktivace Windows 8

Ahoj, přibližně v říjnu minulého jsem si zakoupil notebook Acer, samozřejmě s Windows. Vše šlo v pořádku, ale teď mi tu vyskočila hláška, že je potřeba Windows aktivovat + že mi licence vyprší do 13.9. Jak je u Aceru známé, žádný aktivační klíč na notebooku nemám a tak nevím, co s tím mám dělat. Dále mi nejde ani stáhnout 8.1. verze. Díky za rady :)

- Je-li mozno, rad bych videl vyprsení licence na Win 8 co ti píse na vlastní oči.
- Aktivuj Win účtem Microsoftu. (U vymēny základní desku, zavolat na support, kde Win aktivujes klíčem )viz. Help> aktivace > support > tel,

Okno s otravnou hláškou "O vypršní" sa dá pres regisrtov

- Legální zakoupeny OS nepotrebuje prepisování registrú....Windows nemusí byt vylozenē vázany na HDD kde je ulozeny, ale také na Základní desku, poprípdē MAC adresu, partition BIOS. Registry prodlouzís testovací dobu, ne legalizaci OSystému viz:

kdesi som to uz x-kræt čítal