Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náročnost?

Ahoj, jaké hry by byli na tento notebook vhodné? Jedná se o eMachines E644. Hry nemusí být, ani nepředpokládám, že by šli, úplně nové, náročné.
Hlavní hry by byla Garrys mod. Lze, nebo nelze jí nainstalovat?
Procesor: AMD C-50 Orocessor 1.00GHz
Paměť RAM: 2.00 GB ( použitelné 1,73 GB )
Win 7 Home Premium 32 bit.

Jedná se o notebook mého synovce, nerad bych koupil nějakou hru a ona pak nešla. Můžete mi nějaké doporučit? Hlavně co ten Garrys mod?

To je netbook tak na internet, 1GHz CPU byvaju aj v mobiloch apod.
Spustit by to ist snad malo, ale neviem ci to bude hratelne (je to nenarocna hra tak snad sa to bude dat hrat, ale neda sa to povedat naisto bez vyskusania, kvoli tomu nevykonnemu CPU)