Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni pocitace prez router

dobry den, na internet jsem pripojeny prez wi-fi,mezi klienta a pc jsem vlozil router d-link di-524,na klienta pristup nemam ten je zaheslovany od providera,WAN na routeru jsem nastavil: statickou ip bude asi takova jako je na klientu.(nez to zaheslovali tak chteli abych ji tam nastavil)maska,brana,dns, jako na sitove karte v pc. dhcp je v routeru zapnuto tudiz jesm prepnul na sitove karte ...ziskat dhcp automaticky. internet funguje ale mam pocit ze to jede nejak pomaleji ,hlavne odezva je to mozne..? je nejaky zpusob jak zjistim ip na klientovi?(ale asi ji mam spravne jinak by to nejelo?!?) nevadi ze neni nikde zadana ta puvodni ip ze sitove karty..? dekuji

předem se omlouvám že nepíšu k tématu ale musím reagovat na tvůj písemný projev který je skutečně velmi nervově náročné číst když ho máš celý takto v kuse. jen sem tam uděláš tečku nebo tři tečky ale tím to nezachráníš. mě osobně takové dotazy ani nebaví číst tak na ně ani neodpovídám... i když vzdycky se najde někdo se silnějším žaludkem kdo odpoví. zkus se nad tím zamyslet, psát víc věcně pokud možno používat interpunkční znaménka a dodržovat určitá pravidla třeba velké písmeno na začátku věty. že lidi nepoužívají dikritiku na to jsem si uz částečně zvykl. no a to je všechno, co jsem chtěl říct teda napsat. tak ahoj