Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení routeru

Dobrý den, mám router ZCOMAX typ WA-2204A-TX. Do prohlížeče jsem nastavil adresu 192.168.1.254, ale na této adrese se do routeru nemohu dostat. Prohlížeč mi napíše "Tato webová stránka není dostupná". Vyzkoušel jsem prohlížeč jak Google Chrome, tak i Internet Explorer a výsledek je pořád stejný - do routeru se nedostanu. Přikládám výstřižek. Používám jinak OS Windows 8.1 - 32 bit.
Prosím, poradíte mi někdo /ovšem prosím polopatě / co a jak mám udělat?
Potřebuji si hlavně změnit zabezpečení a heslo.
Mnohokráte všem předem děkuji.

Ten návod mám, ale router jsem nikdy nenastavoval. Nastavil mi jej kamarád, který bohužel umřel.
Protože jsem jenom PC uživatel, asi si dle toho návodu na nové nastavení netroufnu. Myslel jsem, že jenom změním zabezpečení a heslo. Nyní jsem se přes IP adresu do routeru dostal, ale bohužel neznám heslo a jméno na přihlášení.
Poradíte, jak na to ? DĚKUJI

Co si jak nastavil? Jaku mas teda momentalne konfiguraciu IP? Preistotu deaktivuj IPv6. Ked sa tam nedostanes ani so spravnou IP a maskou, tak to vypni na minutu vsetko jak som pisal vyssie a potom vo Windows nastav zas nazad vsetko na automaticky, a potom si pozri jaku si dostal IP od routru a jaka je brana (ked uz mas tie kabely teraz zapojene spravne)

Vzpomněl jsem si, že zemřelý kamarád, který mi router nastavoval, tak jej nastavoval jako "bridge"
a ty původně špatně nastavené kabely byly rovněž od něho.
Mé znalosti ovšem na takovéto nastavení naprosto nepostačují a proto vám všem, kteří se mi snažili pomoci mnohokráte děkuji DĚKUJI !!!!! :-)
Obrátím se na někoho, kdo tomu rozumí.
Ještě jednou mnohokráte děkuji !