Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní i pro grafiku za ~ 25k

Ahoj,
rád bych si pořídil stolní počítač na hry, ale i na 2D a 3D grafiku, příležitostně pro práci s videem. Co se týče her nemusím mít high-end. V komponentách se moc nevyznám, věnoval jsem tomu dnes pár hodin a tohle z toho vyšlo. Nejsem si 100% jistý, jestli to dohromady může vůbec fungovat:) V budoucnosti bych rád upgradoval třeba více operační paměti, větší SSD…
Monitor mám s podporou DisplayPortu, proto bych toho rád využil. Uvítám tipy jak sestavu ztišit, zlevnit. Původně jsem se chtěl vejít do 25 000,-.

http://www.czc.cz/42n5ji3eb8j8p8t06ue4bfocv2/sezna m

Procesor: Intel Core i5-4570
Základní deska: MSI Z87-G45 GAMING - Intel Z87
Grafická karta: MSI R9 280 GAMING 3G
Zdroj: Seasonic S12II-520 520W
HDD: Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
SSD: ADATA Premier Pro SP900 - 128GB
RAM: Kingston HyperX Fury Red 8GB (2x4GB) DDR3 1600
WiFi PCI karta: TP-LINK TL-WN851ND Wireless PCI
Ventilátor: SilentiumPC Spartan PRO HE924
Mechanika: Samsung SH-224DB, černá Bulk
Skříň: CoolerMaster N400, bez zdroje, černá

Díky

SSD bych prozatím vynechal.
Základní deska je ti s tím procesorem celkem na nic, tady se dá také ušetřit. a koupit třeba lepší procesor.
Moc příznivců značky Seagate tady taky není. Proto spíš i já doporučuji WD Blue 1TB.
Chladič CPU: vzal bych trochu dražší He1224 nebo Gelid solution tranquillo rev. 2