Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kontrola PC sestavy

Ty máš co řikat pane vysokoškolák hájíš tu šmejd značky bez jakýhkoliv podložení že jsou bezproblémový a toje fakt titul máš asi z Plzně co podle keců co píšeš,kdyby si stavěl pc na těchto klumpech tak tě zákazníci zadupou do země naštěstí nic nestavíš jenom tu plácáš do větru jak jsou ty značky super.Ty tomu asi fakt rozumíš když ty klumpy pořád dokola doporučuješ experte.

Ps:nikomu do ř.iti nelezu na ty tvoje poznámky se ozvu vždycky ,s tebe nic kloudnýho nikdy nevypadne jen blbý rejpání navíc už v dávno vyřešeným topicu tak potom kdo tu spamuje.

Jo otázka jestli ty pc stavíš nebo jsi měl doma 3KS,stačí project fora a když jsou nějaký problémy tak v tom figuruje GB - Asrock v drtivý většině případů.Můžu potvrdit od známího co má s Pc obchod a samozřejmě staví to co si zákazník přeje a pak se to uněj taky reklamuje.;-)