Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát HDD 160Gb

Mám 160Gb Hdd. Rozdělil jsem ho na 40Gb(system) + 120Gb. Těch 40Gb proběhl format naprosto v pohodě ale těch 120Gb je v pohodě cca do 90-96% pak se jakoby zastaví (kontrolky Hdd svití) ale ani po hodině se to nepohne z místa. Zkoušel jsem i formát celého disku(160Gb) a úplně to samé ale v cca 70-80%.
Nechal jsem ho projet diagnostikou HD-TUNE a vypadá že je 100% žádny vadný sektor.
Můžete mi prosím poradit co stím.
Mám XPsp.2+ věškeré aktualizace

V com to formatujes? V com si vytvaral particie? Skus to v sprave diskov vo Win (zrusit vsetky particie a vytvorit nanovo). Skontroluj si preistotu aj verziu atapi.sys http://support.microsoft.com/?scid=kb%3Bcs%3B303013 &x=12&y=15

Je mozne ze tam vznika nejaky HW problem, napr. uvoneny kabel (datovy alebo napajaci) k disku, apod. ... alebo samozrejme vadny disk...
Aka doska, aky disk, kam zapojeny?
P.S. over to utilitou od vyrobcu disku, a nie nejakym tunom. :-p:beer:

PartitionMagic je velice populární a rozšířený nástroj na správu pevných disků. Umožní vám vytvářet a dělit partition na disku, příp. měnit jejich velikost bez porušení dat. PartitionMagic pomáhá lépe organizovat a chránit vaše data, je výborným pomocníkem při více nainstalovaných operačních systémech, převádí souborové systémy a opravuje chyby.

Před provedením změn máte k dispozici náhled, jak bude nové rozdělení vypadat. Program podporuje FAT, FAT32, NTFS a Linux ext2/Swap souborové systémy. Používání PartitionMagicu je velice snadné díky integrovanému průvodci. Myslíš že je blbej ?