Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení počítače s TV přes SCART => černobílý obraz

Zdravím mám dotaz ohledně Grafické karty.
Koupil jsem si ASUS0 7600GS pro AGP 8x a mam problém s připojením televize,
jsem připojenej přes scart a s video kabel,po nastavení mi to běží jenom černobíle zkoušel sem i jiný PAL ale bez výsledku.
Předem dík za radu.

http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
Upraven titulek, původně "TV Out". (host)

To jsem všechno zkoušel když to hodím na kompozít tak nview vůbec nefunguje,musel jsem to zapojit přes s video kabel a redukci do scartu,od vírobce je tam akorát koncovka S video která se rozbíha na tři kablíký zakončený CHINCHem (RGB),na televizi mám AV 1-SCART AV 2-kompozit a RGB.Existuje nějakeá redukce SCARTu která by měla tři samice od CHINCe (nemyslím klasickou audio audio video,ale RGB)

Na jednom z tych cinchov na kabliku od vyrobcu bude urcite aj signal composite. Precitaj si navod. Ak nemas papierovy tak je ako .pdf na CD ku grafike.

Pripojenie RGB je trochu odlisne od toho na scarte (na scarte treba tusim aj synchronizaciu na dalsom pine), na to sa zatial vykasli, nastav si composite a vyskusaj ktory cinch je spravny.

Né žádná redukce tam není ta karta má S video pro HDTV jedinej kabel co tam byl je ten co má na jednom konci S video a na druhým modrej,zelenej a červenej kablík všechny zakončený kompozitem.Doma mám redukci na kompozit(žlutej kablík) a moje televize má kompozitní vstup,ale když to zapojím tak to nefunguje.Předem říkám že sem měl Radeona 9800 s S videem a to běhalo normálně přes kompozit.

Pane boze co pisem spanielsky? Strc do karty ten kablik ktory ma na jednej strane SVideo (to strcis do karty) a na druhej strane cerveny, zeleny a modry, v ovladacoch nastavis "composite" a skusis zapojit do TV zeleny cinch, ak nepojde skusis cerveny cinch, ak nepojde skusis modry cinch. (... najlepsie ak restartujes Win so zapojenym prislusnym cinchom nech je istota ze si to najde autodetekcia).
Ak sa ti nechce skusat tak si to pozri v navode.

Co si mal predtym je uplne irelevantne (=nepodstatne), ked jedna karta cpe na svideo piny aj composite signal tak to este neznamena ze to budu robit vsetky karty.