Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 nebootují

Dobry den mam velmi velky problem mam notebook lenovo ideapad s510p s win 8 5mesicu stary dnes jsem omilem nainstaloval nejaky avg tune up a kdyz jsem se ho snazil odinstalovat tak se mi ukazalo ze nelze provest instalaci jelikoz je malo mista na disku coz je blbost ma volno pres 80%hdd tak jsem dal ok a skusil ho resetovat. Pri startu se mi ukaze napis lenovo a pak se mi zobrazi jen smutnej smajlik s napisem v pocitaci doslo k chybe naslednym restartem opravime chybu a pak 0% dokonceno podtim se mi ukaze drobnim pismem najdete si online chybu NTFS_FILE_SYSTEM a pak mi to hned spadne a zacne to od znova takhle mi to delal 30minut a nic moc prosim o radu piste sem nebo na email na kterem jsem kazdy den vayclav@seznam.cz moc a moc dekuju za odpovedi
Změna debilního předmětu, původně: pomoc specha prosim (touchwood)

můžeš vytáhnout disk, přidat do stolního pc, tam nechat proběhnout kontrolu tvého disku (chkdsk).
nějakým nástrojem zkontrolovat smart hodnoty disku.
adresář s avg tuneup můžeš přejmenovat/smazat aby se po startu nespustil, nebo nechat být.

vrátit disk do notebuku, zapnout, tuneup svinstvo odinstalovat nebo vyčistit z pc.

adresář s avg tuneup můžeš přejmenovat/smazat

- Prepsat .exe? Zde bude zrejmē problém jestli unistal se bude rídit mazání dle jména v korenové slozce, kde i po prepsání zustanou .dll knihovny s registry. (Nepočítaje, jestli je spustēny kde prepsáni za chodu bude orískem)
- V otázce jeho uzivatelského typu učtu, muze nastat problém s právy právē toho účtu (bez S user) a jeho limitace.
- V Safe mode, muze byt také moznost zjednodusení unistalace.